Totalizator Sportowy - organizator gier losowych

O Totalizatorze

Totalizator Sportowy jest obecny na naszym rynku od wielu lat i oferuje zakłady losowe, które cieszą się niesłabnącą popularnością. Ma to związek z faktem, iż właściwie każdy ma nadzieję zostać milionerem, choć w większości wypadków takie marzenia nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości. Szansę na ich urzeczywistnienie daje przede wszystkim dawny „Duży Lotek”, który obecnie funkcjonuje pod nazwą Lotto.

Prawidłowo wytypować musimy sześć z grona 49 liczb, aby uzyskać wygraną w wysokości, która minimalnie wyniesie 2 miliony złotych. Kumulacja może być naszym sprzymierzeńcem, bowiem w przeszłości trafiały się kumulacje w postaci 58 lub 33,5 miliona złotych. Czasami warto obdarzyć zainteresowaniem Lotto Plus, Mini Lotto lub grę Multi Multi, które gwarantują niższe wygrane, ale ich prawdopodobieństwo zdaje się być wyższe. Podczas gry musimy uważać, aby nie wpaść w nałóg i nie wysyłać kilkunastu kuponów dziennie, co nam się niekoniecznie zwróci. Pojedynczy zakład Lotto kosztuje 3 zł, natomiast Lotto z Plusem 4 złote.

Oferta gier losowych

Jakie gry jest w stanie zaoferować nam Totalizator Sportowy? Jest to przede wszystkim Lotto, w którym wygrać możemy nawet kilkanaście milionów złotych. Złożenie zakładu to wydatek 3 zł, natomiast chcąc wziąć udział w losowaniu Lotto i Lotto Plus zapłacimy 4 złote. Wbrew myśli niektórych nie da rady wybrać uczestnictwa w losowaniu Lotto Plus, w którym wygrana główna wynosi 1 milion złotych. Za piątkę w Lotto Plus Totalizator Sportowy płaci 3,5 tysiąca złotych, za czwórkę – 1000 zł, a za trójkę – 10 zł.

W Lotto wysokość wygranych uzależniona jest od ilości osób, które wytypują identyczną ilość poprawnych liczb. Interesującą propozycją wydaje się być Kaskada, a więc gra, której losowania odbywają się systematycznie, a mianowicie codziennie o 21:40. Każdego dnia na wygraną przeznaczona jest kwota blisko 1,4 miliona złotych. Inwestycja w zakład jest niewielka, bowiem kupon z niepowtarzalnymi zestawami liczb kosztuje zaledwie 2 złote. Opcją dla oszczędnych jest wybranie także Mini Lotto, w której zakład kosztuje 1,25 zł.