Poznaj grę liczbową Ekstra Pensja

Ekstra Pensja

Ekstra Pensja to zupełnie nowa gra totalizatora sportowego, bo wprowadzoan 19 października 2014. Jest innowacyjna ze względu na nowy typ wygranej w konwencji znanej na całej świecie jako "win for life". Nie wygrywasz więc jednorazowo dużej kwoty, ale małe kwoty są wypłacane co miesiac jako "super pensja".

Zasady gry Ekstra Pensja

Opłata za jeden zakład ekstra pensji wynosi 5 zł (w tym: stawka podstawowa 4 zł + 25% dopłaty na rozwój kultury fizycznej oraz wspieranie kultury narodowej). Nie ma zakłądów systemowych, ale można grać na wiele losowań.

W zakładach typujemy 5 spośród 35 liczb oraz jedną z 4 z osobnego bębna losującego.

Nie ma kumulacji, jest za to 8 progów wygranych. Główną wygraną jest Ekstra Pensja w wysokości 5000 zł wypłacana co miesiąc przez 20 lat. Pensja ta ulega dziedziczeniu i uwzględnianiu we wnioskach kredytowych. W jednym losowaniu Totalizator może wypłacić aż 20 Ekstra Pensji dla osób, które trafnie wytypują liczby.

Zachęcamy do zapoznania się z dokładnym opisem gry Ekstra Pensja pobranym ze strony lotto. Wygrane natomiast publikowane są każdego dnia po losowaniu pod adresem: https://www.wynikilotto.net.pl/ekstra-pensja/

Reklamy Ekstra Pensji

Wraz z pojawieniem się nowej gry pojawiły się chwytliwe reklamy nowego produktu, zapoznaj sie z nimi poniżej: